Lion City

Lıon Cıty Özellikleri

Yaşamkent’in yeni yaşam alanı Lion City !
Projemizde 4+1 5+1 6+1 geniş, günün her saati güneş alan, konforlu ultra lüx dairelerimiz sizlerle buluşmayı bekliyor.
Her dairemizde biri yetişkin çocuk banyosu olmak üzere bir ebeveyn banyosu ile birlikte toplam 3 banyo ve keyifli vakit geçirmeniz için 3 balkon mevcut.
Geniş kat planıyla çalıştığımız ve 3 ana giriş kapısına sahip projemizde her katı 2 daireye ayırdığımız gibi dairelerin birbiri ile olan temasını önledik. Her dairemiz için bulundukları katlara depo alanı sağladık. Zamanınızın değerli olduğunu bildiğimiz için her blokta 3 büyük asansöre yer verdik. Yüksek tavanlarla ferah bir hava yaratmanın yanında dairemizi de rahatlattık.
Kullandığımız 75lik alüminyum doğrama ve 3lü cam sistemi ile dışarıdan gelebilecek sesleri engelledik. Alttan ısıtma sistemi ile sizleri petek görüntüsünden kurtardık. Dairelerimizin zeminini oluşturan 35 cm kalınlığında ki beton üzerini 2 cm şap ve 10 milimetre kalınlığında parke ile döşedik.
Dairelerimize sensörlü led ler ve spotlar ile şıklık katarken, giyinme dolabı, vestiyer, tv ünitesi gibi detaylara hayran kalacaksınız.
Önü asla kapanmayacak manzarası ile sizleri doğa ile buluşturduk. Cam temizliğiniz için dairelerimizde Fransız balkonlara yer verdik.
Enfes lezzetlere ev sahipliği yapacak mutfağınızı daha da keyifli hale getirecek kat bahçesinin yanında işinizi de kolaylaştıracak Siemens marka 5li ankastre setinizle sıradan bir mutfaktan çok daha fazlası sizlerle !
Projemize ait geniş bir peyzaj çalışması ile sizleri yeşil alanlar ile buluşturduk.
Sosyalleşmenizi de, unutmadık. Voleybol ve basketbol sahaları, açık yürüyüş parkurları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve sauna alanlarını son teknolojiyle hazırladık.
En büyük özeni ise güvenliğiniz için gösterdik.
Kaliteli malzemeler ve 1. Sınıf işçiliğin yanında sağlam temeller için zeminde fore kazık gibi detayları atlamadık.
Güvenli, Keyifli, Konforlu ve kaliteli bir yaşam ile tanışmak için projemizi ve örnek dairemizi yerinde birlikte gezelim !

Yaşamkent’in yükselen değeri lıon cıty Avantajları;